Tarih: Nisan 05, 2021

Ceylan Dan Emekli Amirallere Hodri Meydan Hattinizi Bilin

Ceylan Dan Emekli Amirallere  Hodri Meydan Hattinizi Bilin
Çorum Eğitime Destek Platformu toplantısında konuşan Ahmet Sami Ceylan, Emekli Amirallere, "Hattinizi bilin" dedi.


Pandemi koşullarında gerekli önlemlerimizi alarak milli ve manevi değerlerimizin bilincinde bir gençlik için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Ahmet Sami Ceylan:
"Ay yıldızlı Bayrağımızın altında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan etrafında kenetlerek bölgemizde ve ülkemizde oynanan oyunları yine aynı şekilde yerle yeksan edeceğiz.
15Temmuz'a tiyatro diyen Ana Muhalefet partisi ve yandaşları bugün de gündemi saptırIyorsunuz diye yaptıkları açıklamaları milletimize havale ediyorum.
Buradan kendilerine sesleniyorum. Netçe tavrınızı koyun. Ya milletle beraber olun, ya da milletin karşısında olduğunuzu açıkça ifade edin. 


Ya Ay yıldızlı bayrağın altında milletle beraberiz, bu değerlerimize sahip çıkacağız deyin ya da bu millete karşıyız deyin. Ama bu millet her şey görüyor.
Öyle bir liderimiz var ki 24 saatinin 20 saatini bu aziz milleti için çalışan merkezine milleti koyan, merkezine ülkeyi koyan ve ülkedeki 780 bin metrekare de yaşayan 83 milyonun derdiyle uğraşan hiçbir kimseyi ayırt etmeyen bir Cumhurbaşkanımız var. 


Önemli olan bizlere Enes kardeşlerim gibi ve sizler gibi dertli insanlar gerekiyor. Bu milletin tek ihtiyacı dertli insanlardır. Bizlere tek derdi Millet, Bayrak, Vatan ve Ezan olan insanlar lazım. Bu topluma ne getireyim derdi olan insanlar lazım. Onu da ben burada görüyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Pandemi sonrası da daha geniş katılımlı istişare toplantılarımıza devam edeceğiz.
Emekli müsveddelerine de sesleniyorum. #HodriMeydan #HaddiniziBilin. Hiçbir kimse el avuç ovuşturmasın. Sandıkla gelemeyenler böyle adice söylemlerden medet ummasın. Bu necip Millet Türkiye için kimin çalıştığını çok iyi biliyor. 


Türkiye sahipsiz değildir. Milli irade sahipsiz değildir. Darbeler dönemi artık sona ermiştir. Ayaktayız, vatan nöbetindeyiz. Milletin iradesini tanımayıp, demokrasi dışı söylemlerde bulunanlara söyleyeceğimiz tek söz, 'Hodri Meydan Haddinizi Bilin'" ifadelerini kullandı.

Etiketler
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.