Tarih: Haziran 07, 2022

BAŞKAN, ZERENİ ŞİMŞEK GİBİ ÇARPTI

Bugün gerçekleşen Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısında İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük ve Meclis Üyesi Bünyamin Zeren arasında gergin dakikalar yaşandı.

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından, ‘Belediye Başkanı Ali Sülük hakkında ithamlarda bulunan ve farklı Sosyal Medya Kanallarının haberini profilimde paylaşmadım’ iddiasında bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Üyesi Bünyamin Zeren’in iddialarına cevap verdi. Başkan Ali Sülük, video ve sosyal medya paylaşımının resmiyle cevap vererek, Zeren’in maskesini düşürdü.

Meclis Üyesi Zeren ise, “ Ben sosyal medyayı aktif olarak kullanan birisi değilim. Bu paylaşımı paylaştığımın farkında bile değilim” bahanesiyle ifade etti.

Ayrıca Başkan Ali Sülük, Meclis Üyesi Ahmet Göktaşında aynı paylaşımı yaptığını ve inkar ettiğini belirterek, sayfasında ki ekran görüntüsünü kamuoyu ile paylaştı.

Meclis Toplantısında Başkan Ali Sülük, “ Herkesin gözünün içine baka baka dediniz ki; Ben böyle bir paylaşım yapmadım’ dediniz.

Net bir tavırla o sosyal medya paylaşımını ben yaptım deseydin; konu buralara kadar gelmezdi. Önceki meclis toplantısında paylaşmadım dediğini şimdi paylaştım diyebiliyorsan diyecek bir söz bulamıyorum. Kendi yaptığını kendin inkâr ediyorsun ama farkında değilsin. Gene söylüyorum kul hakkına giriyorsun ama farkında değilsin.

Meclis Toplantılarında ve Sosyal Medyada yaşananları halkımıza anlatmaya gayret gösterdim. Takdiri halkıma bırakıyorum” dedi.

Etiketler
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.