Tarih: Eylül 27, 2022

BELEDİYE ARSA VE DÜKKAN SATACAK!

Çorum Belediyesi Çepni Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Yeni Oto Galericiler Sitesinde dükkân arsası satacak. Bununla birlikte, Slimkent Bölgesi Kuruçay mevkiinde ticaret arsası, İlice Mevkiinde Konut site arsası ve Gülabibey Mahallesinde 8 katlı ticaret ve konut arsalarının ihale ile satılacağı duyuruldu.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada “Mülkiyeti Belediyemize ait Slimkent Bölgesi Kuruçay mevkiinde ticaret arsası, İlice Mevkiinde Konut (villa) site arsası ile Gülabibey Mahallesindeki 8 katlı ticaret ve konut arsaları 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre ihale yoluyla satılacaktır.

Mülkiyeti belediyemize ait olan Çepni Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Yeni Oto Galericiler Sitesinde 17 dükkânlık ticaret arsası 2886 sayılı Devlet İhale Kanununa göre satılacaktır” dendi.

Dükkanların ihalesinin, yarın saat: 15.00’da, arsaların ihalesinin ise yine yarın 14.00'da Turgut Özal İş Merkezi Belediye Meclis Salonunda Encümen huzurunda yapılacağı belirtildi. Satılacak arsalara ait bilgiye https://www.corum.bel.tr/.../belediyemize-ait-5-adet...adresinden ulaşabileceği de verilen bilgiler arasında yer aldı.

Etiketler
son dakika
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.