Tarih: Eylül 08, 2022

BELEDİYEDE PROMOSYON SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Çorum Belediyesi’nde banka promosyonu sözleşmesi imzalandı. İhaleyi kazanan Yapı Kredi Bankası, 1487 işçiye toplamda 28 Milyon TL promosyon ödemesi yapacak. Çorum Belediyesi Personel Limitet Şirketi kadrosundaki 1487 işçileri ilgilendiren promosyon ihalesi önceki hafta yapılmıştı. Açık artırma usulü gerçekleşen ihaleyi 18 bin 750 TL’lik teklifle Yapı Kredi Bankası Bahabey Şubesi kazanmıştı. İhalenin onaylanmasının ardından Çorum Belediyesi ve Yapı Kredi Bankası arasındaki maaş ve promosyon sözleşmesi bugün imzalandı.


TOPLAM 28 MİLYON TL PROMOSYON ÖDENECEK 

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, promosyon ihalesinin 3 yılı kapsadığını bildirdi. Sözleşme neticesinde 18 bin 750 TL’lik promosyonun 2.25 TL’sinin iptal edilen eski promosyon sözleşmesine istinaden diğer bankaya geri ödeme olarak yapılacağını, kalan 16 bin 500 TL’nin ise işçilere ödeneceğini söyledi. Başkan Aşgın, Yapı Kredi Bankası’nın 1487 işçiye toplamda 28 Milyon TL’likpromosyon ödemesi yapacağını açıkladı.
BU AY HESAPLARA YATACAK

Promosyon ödemelerinin bu ay içerisinde yapılacağını açıklayan Başkan Aşgın, 15 Eylül’de yapılacak olan maaş ödemesi için çalışmaların bir an önce başlatılacağını belirterek maaş ödemesini takip eden 10 günlük süre içerisinde de promosyon ücretlerinin hesaplara yatacağını duyurdu.
4 BİN 500 TL İLAVE ÖDEME

Başkan Aşgın bunun yanı sıra personel şirketindeki çalışan işçilere toplam 4 bin 500 TL’lik ilave ödeme yapacaklarını da hatırlatarak, 2.25 TL’nin bu ay, kalan 2.25 TL’nin ise kasım ayında ödeneceğini açıkladı.

Etiketler
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.