Tarih: Ekim 06, 2022

MHP MECİTÖZÜ’NDE BAYRAK DEĞİŞİMİ

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Mecitözü İlçesi’nde bayrak değişimi yapıldı. MHP Mecitözü İlçe Başkanlığı görevine Ali Ergan atandı. Parti Tüzüğünün 52. ve 54. Maddelerinin tanıdığı yetkilere istinaden MYK ve Başkanlık Divanı tarafından, Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Teşkilatı olarak Mecitözü İlçesi'nde devir teslim töreni gerçekleştirildi.

MHP Mecitözü İlçe Başkanlığı görevine atanan Ali Ergan, ilçe teşkilatında düzenlenen törenle görevi devralarak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Ergan, yetki belgesini MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak'ın elinden aldı.

MHP Mecitözü Başkanlığında yapılan devir teslim törenine partililer yoğun ilgi gösterirken, törene MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Merkez İlçe Başkanı Reşit Büzkaya, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

MHP Çorum İl Başkanı Agâh Karapıçak törende yaptığı konuşmada, yeni başkan Ali Ergan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Karapıçak, "Bu zamana kadar Mecitözü İlçe Teşkilatımızda görev yapmış olan Teşkilat Başkanlarımız ve değerli Yönetimlerine teşekkür ediyoruz. Rabb'im muvaffak eylesin. Var olsun Teşkilat" diye konuştu.

 

 

 

Etiketler
son dakika
Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapınız. Üye değilseniz lütfen kaydolunuz.